Випускники ЦТКУМ достойно представили наш Центр на міжнародному та всеукраїнському рівні

28.05.2024
Спортивне орієнтування

Цими вихідними вихованці – випускники ЦТКУМ достойно представили наш Центр на міжнародному та всеукраїнському рівні. Rachuk Taras в складі національної збірної нашої країни стартував на Кубку Світу зі спортивного орієнтування в Швейцарії. В підсумку показав другий результат серед чоловічої збірної! Зважаючи на те, що Тарас не мав так багато часу для підготовки так як на даний момент знаходиться в лавах ЗСУ вважаємо, що це чудовий результат! Вітаємо і тримаємо кулаки за Тараса та нашу збірну, так як на наступному тижні відбудеться ще один етап Кубку Світу в Італії. Також наш випускник Жека Бриндак виборов перше місце на чемпіонаті України в 12 годинному рогейні, що проходив в м.Коростишів. Даний чемпіонат для Євгена являється одним із етапів підготовки до чемпіонату Європи. Вітаємо та бажаємо подальших успіхів! В Києві 25-26.05.24 проходили змагання KYIV CITY RACE де наш вихованець Олег Дмитриенко посів третє місце по сумі двох змагальних днів в групі Ч18. Маємо також привітати за високий –третій результат в перший день змагань одного з наших майбутніх чемпіонів Бушуєва Дмитра (Ч10)! Вітаємо!